American Film Market 2011

Поделись с друзьями

Поделиться
Бережной Алексей

15 ноября 2011

Вперше за багато років, я опинився на протилежному кінці землі. Каліфорнія, Санта Моніка, пальми, спека цілий рік і, звичайно ж - American Film Market. Кінофестиваль, в якому беруть участь провідні елементи кіно і телевізійних студій та сотні дистрибуційних компаній. Тут проходить понад 400 скринінгів фільмів, серед яких понад 100 світових прем'єр а також серія кіно конференцій, білети до яких було розпродано ще до початку фестивалю. До речі кількість відвідувачів в цьому році зросла на 21 відсоток, що встановило новий рекорд фестивалю.

З нашого боку фестиваль відвідали я та Наталя Бережна – президент New Day. Також з нами подорожував відомий фотограф – Леонід Надюк.

Кожен ранок починався з кіно конференцій, які охопили всі сфери відео виробництва. Від фінансової та технічної сторони виготовлення якісних фільмів, до пост-продакшену та розповсюдженню готової продукції.

Після конференції учасники мали можливість присвятити свій час скрінінгам, або обзавестися корисними знайомствами, серед понад восьми тисяч професіоналів.

Не зважаючи на те, що AFM орієнтований, в більшій мірі, на виробництво кіно, серед учасників було чимало саме ТВ продакшенів, з якими нам вдалося наладити досить перспективні, стосовно зйомок в різних куточках земної кулі, відносини. Тож чекайте виходу нових захопливих шоу у майбутньому.