Студія «New Day» та фестиваль вина «Wine Fest 2011»

Поділись з друзями

Поділитися
Антон Хільман

Продюсер

15 листопада 2011

З 8 по 10 листопада в Києві пройшов цікавий фестиваль-виставка вина та виноробства «Wine Fest 2011», який поєднав у собі абсолютно діловий захід та чудову розважальну программу.

Саме це, на мою думку, відрізняє Wine Fest від інших винних фестивалів, адже на фестивалі було досягнуто багато важливих домовленостей, які покликані сприяти галузі виноробства в Україні.  

Більше 50 компаній з України та 7 інших країн на площі 1000 кв. м представили свою продукцію та продемонстрували свої таланти у виноробстві.Гості з Франціі, Іспаніїї, Італії та Германії були задоволені рівнем заходу, про що неодноразово наголошували зі сцені фестивалю.

«New Day», як партнер, був також запрошений на Wine Fest у якості експонента. На великому екрані, який був розташований на головній сцені фестивалю, демонструвалися наші документальні фільми про виноробство у Франції, Україні, а також про французьський коньяк з Ля Рошель. Ці стрічки вже виходили на телебаченні в лінійці программ «Там, де нас нема» та «По дорозі».

Не дивлячись на те, що виставка була не зовсім профільною для продакшену, наш стенд відвідало надзвичайно багато людей, які цікавилися виготовленням корпоративного та документального кіно. Серед відвідувачів зокрема були й ті, хто просто цікавився історією виготовлення вина та коньяків Франції.

На фестивалі були досягнуті попередні домовленості щодо зйомок в Італії та Іспанії. Тож чекайте нових цікавих програм від «New Day» у майбутньому!

Хочу окремо подякувати організаторам фестивалю «Wine Fest 2011», а саме директору Марині Ткаченко, від імені усіх співробітників нашого продакшену!

З нетерпінням чекаємо «Wine Fest 2012»!