Партнерство

Відповідність проектів власній місії не означає зацикленість на власному баченні та рішеннях. Ідеї «New Day» є рішеннями тих чи інших проблем чи викликів, які стоять перед мовниками та спонсорами.

Для того щоб проекти компанії були успішними, ми активно працюємо як з мовниками, так і зі спонсорами на всіх етапах реалізації проектів. Йдеться і про активне залучення менеджменту каналів в обговорення формату програм, і про постійну роботу з середньою ланкою керівництва каналів щодо відповідності проектів тактичним цілям, що часто змінюються на висококонкурентному українському телеринку, і про спільну розробку креативних рекламних рішень для потенційних спонсорів виходячи з їх потреб.

Телеканалам

«Аутсорсинг», розробка форматів «під ключ» згідно тематично-виробничих потреб мовника, пропозиції розлогого портфоліо власних ідей, готовність заінвестувати в пілот, розробка спільних проектів для спонсорів та донорів.

Спонсорам

Розробка максимально ефективних форматів для телевізійних медіа проявів «під ключ», з врахуванням специфіки клієнта і ринку, підготовка пілотів, посередництво у переговорах з мовниками, розробка спеціалізованих проектів для інтернету.

Авторам, продюсерам

Допомога у розробці повноцінного телепроекту (синопсис, сценплан, заявка), підготовка пілотів, представлення інтересів автора ідеї на рівні переговорів між компаніями.
Тож, якщо тобі цікаве співробітництво з передовою продакш-студією, ти маєш достойні ідеї та бажання їх реалізувати, ласкаво просимо до співпраці.

Міжнародним донорам

Компанія «New Day» пропонує свіже бачення інформаційних кампаній для державних установ та громадських організацій.
Розробка та реалізація ефективних інформаційних кампаній за допомогою телевізійного інструментарію, посередництво у переговорах з мовниками, робота в інтернеті.