Телеканалам

Телевізійна студія «New Day» спеціалізується на виробництві документальних фільмів, авторських програм та спеціальних репортажів.

У пакеті готових до виробництва проектів – інформаційно-розважальні, соціальні та спортивні програми. На завершальній стадії перебуває унікальне медичне ток-шоу, в якому просто перед очима глядачів лікарі рятуватимуть життя людей.

Усі програми виробляються власними силами на базі сучасного медіа-центру, який надає повний спектр послуг з телевізійного виробництва: розробка ідеї та стилю зйомки, написання сценаріїв, планування бюджету, пошук та підготовка локацій, кастинг акторів та моделей, post-продакшн, зйомки рекламних роликів, дизайн.

«New Day» орієнтується на найвищі західні стандарти виробництва телевізійного продукту, є активним учасником фестивального життя Європи: MipDoc (Cannes), Sunny Side of the doc (La Rochelle). Минулого року студія успішно співпрацювала з загальнонаціональними каналами (програми «Там, де нас нема» для К1 та «Фото-Мандри» для 1+1). Цього року «New Day» експериментує з використанням нових каналів комунікації з аудиторією, реалізовуючи телевізійні проекти, що отримають ефір виключно в мережі Інтернет.
Ми розуміємо потреби телеканалів у якісному контенті і намагаємося задовольняти їх. Наші продукти враховують інтереси всіх учасників телебачення – глядачів (ми надаємо цікаву та прикладну інформацію в свої програмах), спонсорів ( ми детально проробляємо всі можливі рекламні прояви і оптимально використовуємо їх) та телеканалів (наші проекти отримують високі рейтинги).

Наші пропозиції для каналів максимально враховують їх стратегічне бачення розвитку, цільову аудиторію та наявні ресурси.