Проекти

Студія реалізовує телевізійні проекти, які можуть розважати та вражати. Водночас вони розповідають про справді важливі нові тенденції, і відкривають нове прочитання старих - для країни, що стрімко змінюється. Ми віримо в те, що важливе та цікаве – це речі, які не суперечать одне одному на телебаченні.

За неповний рік діяльності «New Day» встигла зарекомендувати себе як ефективний продакшн, здатний знімати яскраві та рейтингові програми.

На замовлення каналів

Студія "New Day Production" має досвід успішної співпраці з каналами, а саме з загальнонаціональними мовниками 1+1, К1, Тоніс та ін. Цикл тревел програм "Там, де нас нема", який виходив у суботній прайм-тайм на каналі К1, отримав рейтинг вищий ніж сукупний рейтинг каналу. А програма подорожей Україною "Мандри", що виходила в ранковий прайм-тайм на каналі 1+1, окрім великих рейтингів, отримала ще й великий відгук в соціальних мережах. Все це свідчить про високу якість продукту, який ми виготовляємо. 

«Мандри»
Архівний

Розважально-інформаційна програма про непідробний колорит українських регіонів.

«Ближче до країни»
Архівний

Програма про подорожі Україною, яка має на меті знайти цікаві місця в нашій країні та стисло і доступно розповісти про них.

Творча майстерня

Магрітт - син людський
Діючий

Магріт - син людський.
Що треба людині, для того щоб бути генієм? Пошлість, бездарність чи безцінний шедевр?

Онлайн

«New Day» експериментує з використанням нових каналів комунікації з аудиторією, реалізовуючи телевізійні проекти, 
що отримають ефір виключно в мережі Інтернет.

ПСЕВДО
Архівний

Теми, яких торкається наш фільм, є глибокофілософськими роздумами про значення всього не сущого.

«Чоловіча сп(т)рава»
Архівний

Програма про те, як можна смачно та корисно нагодувати родину, якщо відійти від стереотипів готування, прийнятих у кожній сім’ї.